REKLAMA

ZAGÓRZ: Szedł bez maseczki. Okazało się, że jest poszukiwany

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał maseczki. W trakcie legitymowania okazało się, że 28-latek jest poszukiwany. Mieszkaniec powiatu sanockiego trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego.

Podczas codziennej służby policjanci sprawdzają respektowanie i stosowanie się mieszkańców do obowiązujących restrykcji. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie i to policjant decyduje o tym, czy dana interwencja zakończy się pouczeniem, mandatem czy zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo, zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

W minioną sobotę przed godziną 20, policjanci patrolując teren gminy Zagórz zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa. Mundurowi zatrzymali się aby sprawdzić powód niestosowania się do obowiązujących przepisów. Podczas interwencji mężczyzna był nerwowy i używał słów wulgarnych. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

W trakcie legitymowania okazało się, że mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. 28-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

KPP Sanok

12-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.