REKLAMA

ZAHUTYŃ: Zbiórka pieniędzy na sztandar szkoły!

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Zahutyniu zwracam się z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie inicjatywy ufundowania szkole sztandaru.

Jesteśmy niewielką wiejską szkołą na Podkarpaciu, w miejscowości Zahutyń. Od początku 2021 roku realizujemy projekt „Nadanie sztandaru szkole”, dzięki któremu nasza szkoła uzyska swoją tożsamość wyróżniającą ją spośród innych szkół.

W 2018 roku na 80 – lecie wybudowanej wysiłkiem mieszkańców szkole zostało nadane imię Władysława Beliny – Prażmowskiego – legionisty Józefa Piłsudskiego, twórcy I brygady kawalerii, na której czele stoczył wiele bitew w wojnie z Ukraińcami i bolszewikami, odznaczonego krzyżem Virtuti Militari i 5-krotnie Krzyżem Walecznych.

PRZEJDŹ DO ZBIÓRKI – kliknij

W tym roku cała społeczność szkolna postanowiła zorganizować zbiórkę brakujących funduszy na sztandar, który stanie się symbolem naszej szkoły, przypomni historię naszej miejscowości oraz kraju, uświetni najważniejsze uroczystości: rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, uroczystości patriotyczne w szkole i poza nią, a także uroczyste apele. Uroczystość nadania sztandaru nastąpi podczas Święta Szkoły – 05.11.2021 r.

Każdy darczyńca, wpłacający nawet kwotę minimalną pozwoli nam zrealizować nasze marzenie i tym samym dorzuci „swoją nitkę” do sztandaru! Wsparcie zrzutki to kilka minut, parę kliknięć, a każdy z Was może pomóc!

Serdecznie dziękujemy!

Aneta Szczepek

materiały nadesłane

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.