REKLAMA

5-miesięczna dziewczynka pobita przez rodziców!

RZESZÓW, JASŁO / PODKARPACIE. W piątek (4 grudnia br.) wieczorem do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie trafiła pięciomiesięczna dziewczynka. Prawdopodobnie została dotkliwie pobita przez swoich 22-letnich rodziców. O bestialskim zachowaniu wobec dziewczynki poinformował portal gazeta.pl.

pexels-natalie-3341189-scaled-1210x642 Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

Jak podaje gazeta.pl, pięciomiesięczna dziewczynka z gminy Biecz (województwo małopolskie) została prawdopodobnie pobita przez swoich rodziców. Najpierw trafiła do lekarzy w Gorlicach, później przetransportowano ją do Jasła, a ostatecznie znalazła się ona w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2 w Rzeszowie.

Dziecko w stanie zagrożenia życia zostało zoperowane przez rzeszowskich neurochirurgów i przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Rodzice niemowlęcia zatrzymani przez policję

Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję w piątkowy wieczór. W sobotę to samo spotkało jej ojca. 22-latkowie z gminy Biecz w momencie zatrzymania byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Według doniesień gazety.pl, para ma jeszcze starsze dziecko, które miało trafić pod opiekę ich krewnych.

06-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.