REKLAMA

Szaleństwo w sklepach. Ludzie rzucili się na promocje

PODKARPACIE. W większych centrach handlowych regionu trwa szaleństwo zakupowe. Wyższa frekwencja wśród klientów obserwowana jest od wczoraj. Czwartek i piątek są bowiem ostatnimi dniami przed zamknięciem dużej części sklepów w galeriach. Wiele sieci przygotowało na tę „okazję” atrakcyjne rabaty. Spora grupa klientów, nieprzestraszonych epidemiologicznymi przestrogami, postanowiła z nich skorzystać.

W sobotę 7 listopada w życie wchodzi przepis o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych, z wyjątkiem sklepów spożywczych, aptek, drogerii oraz usług. WIĘCEJ O NOWYCH OBOSTRZENIACH: Nowe obostrzenia. Całe szkoły w trybie zdalnym (VIDEO).

Ogólnopolskie marki zareagowały natychmiast na środową zapowiedź rządu i przygotowały dla klientów duże rabaty w ostatnich dniach przed lockdownem dotyczącym ich branży. Efekty przyspieszonego Black Friday to obniżki cen wybranych produktów o 20, 25, 30, a nawet 40%.

Wielu klientów, pomimo apeli i przestróg przed galopującą liczbą nowych zakażeń koronawirusem, postanowiło skorzystać z promocji i zarówno w czwartek jak i w piątek wybrać się do centrów handlowych na zakupy.

Można to zaobserwować szczególnie w większych miastach, jak choćby w Rzeszowie, gdzie na parkingach trudno znaleźć wolne miejsce.

Jakie są Wasze spostrzeżenia dotyczące wczorajszych i dzisiejszych zakupów? Podzielcie się tym w komentarzach.

zdjęcie poglądowe

06-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.