REKLAMA

Policjant zderzył się z 27-latkiem jadącym pod prąd!

SANOK / PODKARPACIE. Do niecodziennej stłuczki doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z ulicą Słowackiego w Sanoku. Kierujący Oplem, 43-letni policjant, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poprzez niezastosowanie się do znaku stop i zderzył się z Audi, którego kierujący, 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego… jechał pod prąd.

Do stłuczki na skrzyżowaniu Sienkiewicza ze Słowackiego doszło dzisiaj około godziny 9:00.

Kierujący pojazdem marki Opel, 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nie stosując się do znaku stop i zderzył się z Audi, którego kierujący 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu – informuje kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy KPP Sanok.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i co najważniejsze nie odnieśli obrażeń. Oboje zostali ukarani mandatami.

Jak udało nam się dowiedzieć, 43-letni kierowca Opla jest policjantem (nie z KPP Sanok), był poza służbą, jechał prywatnym samochodem. W związku ze zdarzeniem drogowym z udziałem funkcjonariusza, na miejscu pracował prokurator.

Pilch Sanok

foto: materiały nadesłane

06-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.