REKLAMA

Na zaporze w Solinie nagrywano klip do Eurowizji Junior! (ZDJĘCIA)

SOLINA / PODKARPACIE. Dzisiaj na zaporze w Solinie miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Realizowany był materiał video, który będzie promował Polskę podczas Eurowizji Junior w 2020 roku.

Dzięki staraniom Gmina Solina oraz GOKSiT w dniu dzisiejszym na zaporze wodnej w Solinie realizowany był materiał do klipu promującego Polskę na Eurowizji Junior 2020 – piszą na swoim profilu na Facebooku pracownicy GOKSiT Solina/Polańczyk.

Przypomnijmy, że dwa razy z rzędu (!) prestiżowy konkurs dla utalentowanych młodych wokalistów wygrywały reprezentantki Polski. W 2018 roku po statuetkę sięgnęła Roksana Węgiel (z Jasła), a rok później, sukces powtórzyła Wiktoria Gabor. Formuła konkursu przewiduje, że państwem gospodarzem kolejnej edycji jest kraj zwycięzcy. Ze względu na pandemię koronawirusa, Eurowizja Junior 2020 zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym, ale punktem centralnym podczas transmisji na żywo będzie studio Telewizji Polskiej w Warszawie.

Finał Eurowizji Junior odbędzie się 29 listopada.

źródło: Red., GOKSiT Solina/Polańczyk – Fb

foto: GOKSiT Solina/Polańczyk – Fb


10-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.