REKLAMA

Policjanci szukając skradzionych rowerów, ujawnili blisko 400 porcji narkotyku

PODKARPACIE. Policjanci z Posterunku Policji w Zagórzu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania. Szukając skradzionych rowerów, funkcjonariusze ujawnili kilkaset porcji narkotyków. Jeden z mężczyzn, 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, został tymczasowo aresztowany.

police_3

Na początku czerwca, z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych w Zagórzu zostały skradzione dwa rowery o łącznej wartości 3300 złotych. Policjanci ustalili, że związek z tym włamaniem mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania, w których zamieszkują 25 i 29-latek. Nie odnaleziono tam skradzionych rowerów, natomiast ujawniono łącznie 40 gramów amfetaminy, co stanowi blisko 400 porcji.

Dalsze czynności wykazały, że jeden ze skradzionych rowerów może znajdować się u mieszkańca powiatu leżajskiego. Jednoślad został odzyskany.

Policjanci, którzy zajmowali się tą sprawą, potwierdzili, że mężczyźni mają również związek z włamaniami do piwnic i budynków gospodarczych na terenie powiatu sanockiego, których dokonywali na przełomie 2019 i 2020 roku. Odzyskano pochodzące z kradzieży przedmioty o wartości 7 tysięcy złotych.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sanoku, sąd zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Sanok

Autor: Amelia Krupik

24-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.