REKLAMA

Andrzej Duda w Jasienicy Rosielnej! (LIVE, VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W ostatnim dniu kampanii wyborczej ubiegający się o reelekcję Prezydent RP Andrzej Duda odwiedza Podkarpacie. Po godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie z mieszkańcami w Jasienicy Rosielnej. Zapraszamy do oglądania transmisji z wiecu poparcie. Wkrótce fotorelacja z tego wydarzenia.

TRANSMISJA NA ŻYWO #1

TRANSMISJA NA ŻYWO #2

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach kampanii, do bastionu PiSu, czyli na Podkarpacie wybrało się kilku czołowych polityków Zjednoczonej Prawicy, między innymi Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek czy Patryk Jaki. Sam Andrzej Duda, ubiegający się o reelekcję Prezydent RP, swoją podróż po Podkarpaciu rozpoczął w piątek od Jasła, a kolejnym przystankiem będzie Jasienica Rosielna w powiecie brzozowskim.

Przypomnijmy, że w niedzielę 12 lipca Polacy wybiorą Prezydenta RP na kadencję 2020-2025.

W I turze zwyciężył Andrzej Duda wspierany przez PiS i cały obóz Zjednoczonej Prawicy. Uzyskał 43,5% głosów. Drugie miejsce zajął kandydat Koalicji Obywatelskiej, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Jego rezultat to 30,46%.

Sondaże przed II turą dają kandydatom mniej więcej równe szanse. Wydaje się, że o wyniku zdecydują osoby, które w ostatnich sondażach deklarują, że jeszcze nie wiedzą na kogo oddadzą swój głos.

Głosowanie potrwa od 7:00 do 21:00.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MARSZAŁEK WITEK DO SANOCZAN: Dokonajmy słusznego wyboru! (VIDEO, FOTO) Marszałek Sejmu w Brzozowie: Przed nami bardzo ważny wybór. Potrzebna mobilizacja! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK

[ngg src=”galleries” ids=”8659″ display=”basic_thumbnail”]

BRZOZÓW

[ngg src=”galleries” ids=”8662″ display=”basic_thumbnail”]foto nagłówek: zdjęcie poglądowe / archiwum P24.pl

10-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.