REKLAMA

ZAGÓRZ: Otwarte Strefy Aktywności. Dofinansowanie z ministerstwa sportu (FOTO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Na terenie gminy Zagórz powstają dwie Otwarte Strefy Aktywności. Obiekty są nowoczesne i dostępne dla mieszkańców w każdym wieku, a na ich realizację samorząd otrzymał część środków z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Otwarta Strefa Aktywności zlokalizowana przy ul. Kruczej już jest dostępna dla użytkowników. ładnie zagospodarowany teren, urządzenia do ćwiczeń, ławeczki – słowem miejsce rekreacji.

W trakcie realizacji jest drugi obiekt, powstający przy ul. Uroczej – mówi Jerzy Zuba, główny specjalista ds. promocji gminy Zagórz.

Dodaje, że inwestycja ma się zakończyć 29 listopada 2019 roku.

OSA zarówno w pierwszej, jak i w drugiej lokalizacji, łącznie kosztowała blisko 142 tys. złotych, z czego prawie 71 tys. złotych pochodzi z dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Całości obydwu inwestycji obejmuje: roboty ziemne, nawierzchnie, nasadzenia, małą architekturę i urządzenia Otwartej Strefy Aktywności oraz przygotowanie dokumentacji technicznej obiektów.


21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.