REKLAMA

Czy sanocki basen znów został zalany? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Obfite opady deszczu, które praktyczne nie ustają od wczorajszego (13 bm.) dnia zmusiły zarządzających Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku do ponownego uruchomienia pomp. Opróżniane są studzienki kanalizacji znajdujące się przy obiekcie.

Zapytanie w sprawie rzekomego powtórnego zalania basenu w Sanoku, skierowaliśmy do biura burmistrza jeszcze wczoraj (13 bm.). Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy odpowiedzi w tej sprawie.

Treść maila publikujemy poniżej:

„W nawiązaniu do pytań Czytelników zwracam się z prośbą o informacje. Otrzymujemy sygnały, że sanocki basen (część obiektu) została ponownie zalana wodą deszczową/fekaliami.

W związku z tym, uprzejmie proszę o odpowiedzi:

1. Czy informacje te polegają na prawdzie?
2. Jeśli tak, kiedy do tego doszło?
3. Czy już zamontowano zwrotnice/zabezpieczenia przed tzw. „cofką”?

14 sierpnia w Urzędzie Miasta otrzymaliśmy informację, że dziś ma zostać wydane specjalne oświadczenie burmistrza Sanoka w sprawie działań prowadzonych przy Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku.

Nie czkając na oświadczenie udamy się do Urzędu Miasta, aby uzyskać informację dotyczące basenu. Zapytać o wspominane wyżej kwestie. Jak również, zapytać o działania jakie podjęto od ostatniej konferencji prasowej, celem wyeliminowania niedrożności w kanalizacji? Czy została już zgłoszona sprawa do prokuratury, w związku z ewentualnymi nieprawidłowościami przy budowie Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku? – Aby sprawę należycie wyjaśnić, podjąłem decyzję o przekazaniu sprawy do rozpoznania właściwym organom ścigania – informował 31 lipca burmistrz Tomasz Matuszewski.

Będziemy chcieli ponadto wejść do obiektu.


O potężnej ulwie w Sanoku i zalaniu basenów informowaliśmy Państwa tutaj:

SONDA: Baseny zamknięte. Oddajemy głos sanoczanom (VIDEO)

SANOK: Fatalne informacje dotyczące basenów… (VIDEO, ZDJĘCIA

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Jest komunikat ws. basenów. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych

SANOK: „Do końca wakacji basen nie zostanie już uruchomiony” (FILM, ZDJĘCIA)

BASENY: Komunikat Urzędu Miasta Sanoka

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7627″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”128″ thumbnail_height=”106″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”5″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 


14-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.