REKLAMA

Awanturowali się, wyzywali przechodniów. Jeden z nich był poszukiwany

SANOK / PODKARPACIE. Dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego podjął interwencję wobec awanturujących się mężczyzn. Po wylegitymowaniu okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj dzielnicowy pełnił służbę obchodową w rejonie ul. Ogrodowej w Sanoku. Przed godz. 19, mieszkańcy osiedla wskazali dwóch awanturujących się mężczyzn, którzy wykrzykiwali słowa wulgarne do okolicznych mieszkańców i stawali się coraz bardziej agresywni względem osób postronnych. Zachowanie oraz bełkotliwa mowa wskazywały, że mężczyźni mogą być pod wpływem alkoholu.

Na miejsce został skierowany patrol interwencyjny. Awanturnicy zostali zatrzymani przez policjantów. Okazali się nimi 61-letni mieszkaniec powiatu sanockiego oraz 42-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 42-latek jest poszukiwany celem odbycia kary aresztu.

Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

KPP Sanok

07-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.