REKLAMA

PARKIETY, TARASY, ELEWACJE DREWNIANE!

SANOK / PODKARPACIE. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy EKO-PODŁOGA. Podłogi drewniane, tarasy, drewniane elewacje!

Perfekcyjna podłoga łączy w sobie naturalny charakter drewna i innowacyjną technikę obróbki tego materiału. Nadaje to wnętrzom szyku i elegancji. Produkty, które używamy w naszej pracy są stworzone na bazie naturalnych składników, m.in.: olejów takich jak słonecznikowy, sojowy, ostowy oraz wosków – candelilla, czy carnauba. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekt naturalnego piękna przy jednoczesnej praktyczności podczas użytkowania. Materiały te bowiem zapobiegają ścieraniu podłoża, rysowaniu go i wnikaniu zanieczyszczeń.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który świetnie radzi sobie z montażem desek warstwowych czy litych na wymagających powierzchniach np. ogrzewaniu podłogowym. Dysponujemy najlepszym sprzętem festool, lagler. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne wzory podłóg jak i nowoczesne. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.

Zaufaj nam i skorzystaj z usług EKO-PODŁOGA!

tel. 730 083 117
ekopodlogasanok@gmail.com

Zakres usług:

  • montaż podłóg drewnianych
  • cyklinowanie bezpyłowe
  • renowacja schodów drewnianych
  • montaż listew przypodłogowych
  • pomiary wilgotności oraz twardości podłoży

 

ELEWACJE DREWNIANE I TARASY KOMPOZYTOWE – ZYSKAJ NA WIOSNĘ 15%

Drewno przeżywa prawdziwy renesans w budownictwie i ogrodnictwie. Elewacja, taras czy elementy małej architektury wykonane z naturalnego surowca najwyższej klasy to wyraz prestiżu, elegancji i nowoczesności w zgodzie z naturą.

Elewacja drewniana – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Elewacja jest wizytówką domu – nadaje mu charakteru i dodaje stylu. Drewniana elewacja zdobi budynek, pełniąc przy tym wiele pożytecznych funkcji. Chroni go przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła, jak również jest znakomitym izolatorem akustycznym. Najlepszym materiałem do wykonania takiej elewacji jest deska z naturalnego lub termowanego drewna – są to produkty najtrwalsze, które przeciwstawiają się przez lata kaprysom natury. Dzięki naturalnym odcieniom, połączonym z wyrazistą strukturą słoi przyrostu rocznego przełamanych okrągłymi sękami taka elewacja robi wrażenie wiecznie żywej. Szeroki wybór gatunków drewna takich jak – meranti, cedr, modrzew syberyjski czy jesion teremowany powoduje, że każdy odnajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zyskaj 15% na wiosnę!

Wiosenny sezon remontowo-budowlany już niedługo, ale o elewacji i tarasie warto pomyśleć już dziś. Oferujemy Państwu najlepszy wybór tarasów i elewacji, które już dziś można obejrzeć w naszej ekspozycji. Oferujemy również kompleksową pomoc w wyborze materiału oraz profesjonalną usługę montażu. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo 15% rabatu na zamawiany towar.

Zapraszamy!

Sanok, ul. Sienkiewicza 7
(niedaleko „starej policji”)
tel. 730 083 117
ekopodlogasanok@gmail.com

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

 


18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: