REKLAMA

Opiekun osób starszych – zawód nie tylko dla młodych

Sytuacja osób po 50-tce na lokalnym rynku pracy nadal nie należy do najłatwiejszych. Musimy rywalizować z młodszymi, często nasze doświadczenie jest niedoceniane i lekceważone. – żali się 60-letnia Pani Basia z Sanoka. Dlatego zdecydowałam się na wyjazd do pracy za granicę z firmą Promedica24 – dodaje.

Dla Promedica24 wiek nie stanowi przeszkody w podjęciu zatrudnienia, wystarczą siły i chęci do pracy. A doświadczenie premiowane jest extra! Promedica24 zatrudnia opiekunki seniorów w Niemczech, Anglii i Polsce, już ponad 34 tysiące osób wyjechało do pracy za jej pośrednictwem.

Skąd aż takie zaufanie do firmy?

Promedica24 zapewnia swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dba o ich bezpieczeństwo podczas pobytu na kontrakcie. Każdy z opiekunów ma swojego „osobistego opiekuna”, do którego może zadzwonić, poprosić o pomoc czy wskazówki w kłopotliwej sytuacji. Opiekun nie musi przejmować się również podróżą za granicę – Promedica24 dba o wszystko. Jest on odbierany przez kierowcę spod swojego domu i bezpiecznie dowożony na miejsce, pod drzwi seniora. Ale to nie wszystko. Firma, wychodząc naprzeciw swoim potencjalnym pracownikom, organizuje kursy i szkolenia. Największym zainteresowaniem cieszą się kursy językowe. Z możliwości nauki języka niemieckiego za pośrednictwem Promedica24 skorzystało już ponad 10 tysięcy osób, a każda z nich po ukończeniu kursu ma zagwarantowaną ofertę pracy za granicą. Legalna umowa, składki ZUS, dodatkowe ubezpieczenie, prywatny pakiet medyczny, zapewniony bezpłatny transport, wyżywienie i zamieszkanie to podstawowe korzyści z pracy dla Promedica24. Jednak najważniejszym benefitem są oczywiście bardzo atrakcyjne zarobki, wypłacane na czas, zgodnie z ustalonym w umowie terminem. Wieloletnie doświadczenie na rynku pracy, kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce i zupełnie jasne zasady dotyczące umowy – to główne dowody na bezpieczeństwo współpracy z Promedica24.

A co oprócz extra zarobków i pełnego bezpieczeństwa daje zawód opiekuna seniora?

Dzięki podjęciu takiego zajęcia zyskuje się nie tylko komfort i bezpieczeństwo finansowe, ale także… towarzystwo osoby, z którą można spędzać czas, pomagać i zwyczajnie porozmawiać. To wielka szansa, od seniorów, dla seniorów, a każdy, kto podejmuje takie wyzwanie, szybko przekonuje się, że nie pasuje do tego określenie „praca”. Opiekunka osób starszych to zdecydowanie coś więcej, niż wykonywanie mechanicznych czynności. Jeśli więc jesteś osobą po 50 roku życia, chcesz dorobić do renty lub podjąć pracę z zarobkami podobnymi do tych, jakie można uzyskać na etacie, a dodatkowo nie boisz się podróży, obcego języka i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi czy chorymi, śmiało skontaktuj się z Promedica24 i rozpocznij swoje życie zawodowe na nowo!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego biura w Sanoku, przy ulicy 3 Maja 23 (lokal nr 1). Przemiła Pani Rekruter poczęstuje pyszną kawą i chętnie udzieli wszystkich informacji dotyczących zatrudnienia. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 517 174 015. Do zobaczenia!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

28-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: