REKLAMA

Zderzenie dwóch osobówek i motocykla z samochodem (FOTO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W miniony weekend w Zagórzu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W piątek zderzyły się dwie osobówki, zaś w sobotę motocyklista z samochodem osobowym.

W piątek (29 czerwca) o godzinie około 10:45 służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na ulicy Wolności w Zagórzu. Brało w nim udział 2 samochody osobowe. W wyniku zderzenia się pojazdów jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez ZRM do szpitala. Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia, kierowały ruchem drogowym. Ochotnicy z Zagórza udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz posprzątali jezdni z pozostałości po zdarzeniu.

Siły i środki na miejscu działań:

OSP KSRG Zagórz
JRG Sanok ZRM
Dwa patrol policji

Z kolei w sobotę (30 czerwca) około 20:25 ponownie zadysponowano służby do zdarzenia drogowego, tym razem z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla, na Promenadzie w Zagórzu. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez ZRM do szpitala.

Siły i środki na miejscu działań: OSP KSRG Zagórz JRG Sanok ZRM patrol policji 


02-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.