REKLAMA

Obawiasz się studiować po angielsku? Mamy rozwiązanie!

Chcesz studiować po angielsku, ale obawiasz się, że sobie nie poradzisz z językiem? Skorzystaj z naszego kursu. Najpierw sprawdzimy, na jakim poziomie jesteś. Potem przydzielimy Cię do grup o określonym poziomie znajomości języka angielskiego (A0/A1).

Kurs zakończy się obowiązkowym egzaminem TELC na poziomie B2 (koszt przystąpienia do egzaminu wliczony jest w cenę kursu), którego zdanie uprawnia do podjęcia studiów anglojęzycznych w całej Polsce. Jeżeli po zakończeniu kursu nie uzyskasz wymaganego certyfikatu, otrzymasz ofertę kolejnych, krótszych kursów nauki języka (np. 160 godzin).

Rok kształcenia w ramach kursu przygotowującego do podjęcia studiów w języku angielskim obejmuje nie tylko zajęcia z języka angielskiego (700 godzin), ale także:

– 30 godzin zajęć z zakresu technologii informacyjnej
– 30 godzin zajęć sportowych
– 30 godzin zajęć na temat Polski i Unii Europejskiej

Dodatkowo w trakcie kursu zrealizujesz program adaptacyjny, który ułatwi Ci odnalezienie się w nowych warunkach społeczno-kulturowych.

Po zakończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu wraz z informacją o zakresie tematycznym kursu.

Szczegóły dotyczące kursu:

Czas trwania kursu: 1 rok, tj. 2 semestry. Zajęcia prowadzone są przez pięć dni w tygodniu, z wyłączeniem sobót i niedziel. Oprócz języka angielskiego zapewnimy Ci interesujące zajęcia:

Technologia informacyjna
Zajęcia z technologii informacyjnej wprowadzą kursantów do realizacji zadań z użyciem edytora tekstowego, arkusza kalkulacyjnego i oprogramowania do tworzenia prezentacji multimedialnych oraz umożliwią zapoznanie się z możliwościami i zasadami użytkowania narzędzi informatycznych wykorzystywanych w procesie dydaktycznym Uczelni.

Zajęcia sportowe
Podczas zajęć sportowych poznasz bogatą infrastrukturę sportową Uczelni, w skład której wchodzi największa w tej części Polski hala sportowa wykorzystywana do celów dydaktycznych, boiska zewnętrzne do siatkówki plażowej i piłki nożnej, stadnina koni, tereny umożliwiające uprawianie joggingu, kolarstwa górskiego oraz nordic walking. Podczas zajęć będziesz mógł zagrać w zespołowe gry sportowe – piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, oraz sporty indywidualne – tenis, tenis stołowy, badminton. W ramach zajęć możesz także korzystać z profesjonalnej siłowni znajdującej się na hali sportowej.

Polska i Unia Europejska
W ramach zajęć otrzymasz podstawowe informacje o funkcjonowaniu państwa polskiego i Unii Europejskiej. Poznasz najważniejsze uwarunkowania historyczne, gospodarcze i kulturowe Polski. Zajęcia będą też dotyczyć historii powstania Unii Europejskiej, jej głównych instytucji oraz celów działania w obszarze społeczno-gospodarczym.

Więcej na wsiz.rzeszow.pl

artykuł sponsorowany
materiały nadesłane
26-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.