REKLAMA

Możesz jeszcze studiować. Ostatnie wolne miejsca na studiach!

Tylko do 31 lipca możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W tym roku uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne nowości, jak i sprawdzone kierunki studiów. Atuty tej oferty to przede wszystkim kształcenie praktyczne i indywidualne podejście do studenta.

Wybierz dobre studia w Rzeszowie – Przygotowaliśmy dostosowaną do rynku pracy ofertę edukacyjną. Program studiów na każdym kierunku omówiliśmy z najlepszymi firmami z regionu i nie tylko. Poza tym, badamy losy absolwentów i analizujemy bogatą ofertę pracy naszego Biura Karier – wyjaśnia dr Andrzej Rozmus, Prorektor WSIiZ ds. Nauczania. Możesz mieć więc pewność, że to, czego będziesz się uczyć to naprawdę to, co będzie Ci potrzebne w pracy zawodowej i czego potrzebują pracodawcy!

Praktyczne studia i 2300 zł na rękę Czy chcesz mieć pewność, że studia przygotują Cię do wymarzonej pracy? Marzysz o praktykach, na których nie będziesz parzyć kawy? Chcesz odbyć staż w firmie, w której będziesz ważnym członkiem zespołu i pracować dla prawdziwych klientów? Biuro Karier WSIiZ pozyskało 5 mln zł na realizację praktyk i staży w najlepszych firmach w regionie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy. To będzie mocny punkt w Twoim CV!

– Jedną z głównych korzyści jest zdobywanie przez studentów doświadczenia zawodowego, które jest wysoko cenione przez pracodawców. Na bieżąco ich szkolimy, rozwijamy i proponujemy realizację wysokiej jakości płatnych praktyk w najlepszych firmach i instytucjach – wyjaśnia Aleksandra Bigas, Koordynator projektów płatnych praktyk.

Nad właściwym przebiegiem praktyk oraz Twoim rozwojem czuwają opiekunowie merytoryczni zarówno ze strony firmy, jak i uczelni. Otrzymujesz również miesięczne stypendium w wysokości 2300 zł netto. Praktyki mogą trwać nawet 6 miesięcy. Co więcej, możesz również rozpocząć pisanie pracy dyplomowej opartej o doświadczenia i wiedzę zdobywaną w trakcie realizacji praktyki.

Indywidualne podejście do studenta Uczelnia na szeroką skalę stosuje m.in. gry decyzyjne, case study, czy symulacje. Będziesz realizować projekty praktyczne i weźmiesz udział w inscenizacjach negocjacji bazujących na realnych problemach. Każde zajęcia warsztatowe kończą się dyskusją podsumowującą, w której będziesz wymieniać się doświadczeniami i wnioskami z treningu. To nauczy Cię sztuki argumentowania, przekonywania do własnych racji i obrony przed manipulacją w biznesie. Aktywne metody dydaktyczne są doskonałym narzędziem do kształtowania tzw. miękkich kompetencji (współpracy w grupie, asertywności, efektywnej komunikacji interpersonalnej), czyli umiejętności i postaw, których oczekują od pracownika współcześni pracodawcy.

Jeśli jesteś zdolny, zostaniesz zaproszony do programu „Studia Ambitnego Studenta”, który funkcjonuje zarówno na studiach I, jak i II stopnia. Dzięki niemu skorzystasz z profesjonalnych warsztatów biznesowych, dodatkowych zajęć, zagranicznych wyjazdów studenckich oraz opieki tutora – czyli pracownika dydaktycznego, odpowiedzialnego za Twój rozwój i sukces zawodowy. Uczelnia przygotowała dla nich m.in. bezpłatne konsultacje ze specjalistami Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości WSIiZ dotyczące rozwinięcia koncepcji biznesowej (założenia własnej firmy), dostęp do rozszerzonego pakietu „Wykładów dla osób chętnych” oraz bezpłatny wstęp do uczelnianego SPA.

Długa lista sukcesów naukowych, artystycznych, sportowych czy – wreszcie zawodowych – studentów i absolwentów WSIiZ, to przekonywujący dowód na to, iż Uczelnia potrafi zadbać o wszechstronny rozwój tych, którzy nam zaufali.

Rekrutacja trwa do 31 lipca 2018 roku. Podania można składać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 w Dziale Rekrutacji WSIiZ, który mieści się w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub napisz: 17 866 11 88, rekrutacja@wsiz.rzeszow.pl.

Więcej informacji: kandydaci.wsiz.rzeszow.pl

 

Artykuł sponsorowany

materiały nadesłane

30-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: