REKLAMA

Kierunki studiów w WSPiA najlepsze na Podkarpaciu

Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Prawo w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej to najlepsze kierunki studiów na Podkarpaciu i jedne z najlepszych w Polsce. Tak wynika z obiektywnych rankingów m.in. Perspektyw czy Dziennika Gazety Prawnej. Co bardzo ważne są to najbardziej miarodajne rankingi, ponieważ oceniają kierunki studiów, o co od lat postulowała WSPiA.

Najlepsza „Administracja” jest w WSPiA, dlatego że:

– absolwenci studiów I stopnia znajdują pracę w czasie krótszym niż miesiąc, a II stopnia w niecałe 2 miesiące po ukończeniu studiów.
– najwyżej oceniona spośród podkarpackich publicznych i niepublicznych uczelni w najnowszym rankingu kierunków studiów „Perspektyw”.
– według Perspektyw jest również najlepsza wśród uczelni niepublicznych w całym kraju.
– mamy własną kadrę naukową m.in. 6 sędziów Naczelnego Sądu Administracyjnego.
– została bardzo wysoko oceniona przez ministerialną Polską Komisję Akredytacyjną.
– jest najczęściej wybierana przez kandydatów spośród podkarpackich uczelni prowadzących „administrację”.

Najlepsze „Prawo” jest w WSPiA, dlatego że:

– jako jedyna na Podkarpaciu i jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce WSPiA ma uprawnienia do doktoryzowania na kierunku „prawo”.
– zdobyła drugie miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych w Rankingu Wydziałów Prawa Dziennika Gazety Prawnej
– jesteśmy w pierwszej dziesiątce wszystkich prawniczych uczelni łącznie – publicznych i niepublicznych – według Dziennika Gazety Prawnej
– mamy silną kadrę prawników – naukowców, sędziów, adwokatów, radców prawnych i prokuratorów.
– absolwenci WSPiA najszybciej w regionie znajdują pracę na etacie, a w pierwszym roku po studiach uzyskują najwyższe w regionie zarobki z tytułu umowy o pracę.

IMG_9196_2

Najlepsze „Bezpieczeństwo Wewnętrzne” jest w WSPiA, dlatego że:

– jako jedyna na Podkarpaciu i jedna z kilkunastu uczelnia w Polsce prowadzi studia drugiego stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne”.
– jesteśmy w pierwszej dziesiątce polskich uczelni, których absolwenci studiów II stopnia najszybciej znajdują pracę – po około miesiącu po studiach.
– WSPiA może pochwalić się pierwszymi obronionymi rozprawami doktorskimi z zakresu bezpieczeństwa.
– wielu absolwentów WSPiA znajduje pracę w Wojsku, Policji, Straży Granicznej i innych służbach mundurowych.

Zarządzanie goni czołówkę

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa od początku istnienia – w przeciwieństwie do zdecydowanej większości innych publicznych i niepublicznych uczelni – tworzyła mniej, ale dobrych kierunków studiów, stawiając na jakość, a nie ilość. Tak też dzieje się w przypadku prowadzonego od dwóch lat kierunku „Zarządzanie”. Już teraz tworząc specjalności i zatrudniając kadrę naukową, uczelnia robi to tak, aby po uzyskaniu pełnego cyklu kształcenia „Zarządzanie” w WSPiA znalazło się w ścisłej czołówce i dołączyło do najlepszych kierunków studiów na Podkarpaciu.

Więcej informacji znajdziesz w biurze rekrutacyjnym w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 14, pod numerem tel. 17 867 04 80, 514 194 892 oraz na stronie www.wspia.eu

artykuł sponsorowany
11-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: