REKLAMA

INTERWENCJA: Obsceniczne rysunki na znakach, przystankach i przy kapliczce w Tarnawie Górnej. Wandal ma kiepskie poczucie humoru (ZDJĘCIA)

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Czytelnicy informują, że w Tarnawie Górnej i Dolnej na znakach drogowych, przystankach i przy kapliczce św. Jana Nepomucena wandale zostawili niecenzuralne malowidła. Czy uda się ująć sprawców?

Zwróciliśmy się do Powiatowego Zarządu Dróg oraz do gminy Zagórz, czy wiedzą o zaistniałej sytuacji oraz jakie kroki zostaną podjęte.

– Tego rodzaju skandaliczne akty wandalizmu każdorazowo wymagają surowego napiętnowania. W przypadku wiat przystankowych w Tarnawie Dolnej i Górnej nasze służby komunalne zdołały już usunąć niecenzuralne treści. Przywrócenie pierwotnego wyglądu znaków drogowych jest w gestii zarządców drogi powiatowej i wojewódzkiej. Policja podjęła już stosowne kroki zmierzające do ustalenia sprawców – informuje Jerzy Zuba, rzecznik prasowy zagórskiego urzędu.

Więcej szczegółów niebawem.

 

foto: materiały nadesłane

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.