REKLAMA

Nie taka fizyka straszna…

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Trójka gimnazjalistów z zagórskiego gimnazjum udowodniła, że może mierzyć się z najlepszymi w województwie. Przemysław Kasprzyk, uczeń klasy trzeciej został laureatem, a drugoklasiści Jan Zając i Cyprian Felenczak, wywalczyli tytuł finalistów w przedmiotowym konkursie fizycznym, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

W drodze do zwycięstwa pokonali kilkudziesięciu gimnazjalistów z województwa podkarpackiego, w tym uczniów prestiżowych szkół z dużych ośrodków miejskich takich jak Przemyśl, Stalowa Wola czy Rzeszów.

To ogromny sukces młodych fizyków, a tym samym wielkie słowa uznania dla ich opiekuna, pana Patryka Nisiewicza. Szczypta talentu, ambicja, chęć własnego rozwoju oraz długie miesiące intensywnej pracy i wspólnego wysiłku przyniosły wspaniałe rezultaty.

Warto również nadmienić, że fizyka jest przedmiotem nie tylko niezwykle trudnym i wymagającym, ale zupełnie nieznanym, dla podejmującej jej naukę młodzieży. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tomasz Rudy – Dyrektor Gimnazjum

Jordan 11s,
Jordan Bred 11s,
Bred 11s Jordans,

14-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym: