REKLAMA

Konkurs plastyczny „Rodzinne zakupy w Kauflandzie”

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, Alina Szymańska wychowawca oddziału przedszkolnego w SP 1 w Zagórzu, zorganizowała na początku marca konkurs plastyczny dla młodszych dzieci naszej szkoły pt. „Rodzinne zakupy w Kauflandzie”.

Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, odkrycie przez uczestniczące w konkursie dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego, doskonalenie sprawności manualnych, propagowanie osiągnięć  w ramach pokonkursowej wystawy w sklepie „Kaufland„ w Sanoku.

Zaproponowano wykonanie  pracy dowolną techniką plastyczną.
– W odpowiedzi na apel napłynęły 24 ciekawe i barwne prace. Wykonane wieloma technikami, przez połączenie rozmaitych materiałów były – każdy w swoim rodzaju – wyjątkowe i przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców – podkreśla pani Alina Szymańska.

Ostatecznie przyznano 3 nagrody i  5  wyróżnień, za które dzieci otrzymały dyplomy  i nagrody w postaci przyborów szkolnych i słodyczy, które  ufundował sklep „Kaufland”.


I miejsce – Maja Świder 5 lat


II miejsce – Oliwia Forszpaniak 8 lat


III miejsce – Sonia Sokalska 8 lat

Wyróżnienia:
Emilia Latusek, Michał  Brągiel, Paweł Kostycz, Joanna Gosztyła, Martyna Wróbel


Nasi  mali zwycięzcy – wspólne zdjęcie. Gratulujemy!

Air Jordan Grape 5s,
Jordan 5 Grape,
Cheap Real Jordans,

03-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym: