REKLAMA

Błyskawiczna decyzja. Perfekcyjna współpraca. Pacjent wraca do zdrowia (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Zespół Ratownictwa Medycznego stacjonujący w Ustrzykach Dolnych został zadysponowany do mężczyzny, który znajdował się w bezpośrednim stanie zagrożenia życia.

Po przybyciu na miejsce wezwania, przeprowadzeniu szeregu badań, czynności medycznych oraz postawieniu wstępnej diagnozy, podjęto decyzję o jak najszybszym transporcie do szpitala w Sanoku.

Ze względu na znaczną odległość poproszono o pomoc, niezastąpionego w naszym terenie Ratownika 10 z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Aby nie tracić ani chwili czasu, ZRM wyruszył w kierunku Sanoka, natomiast Ratownik10w kierunku Ustrzyk Dolnych.

Przekazanie pacjenta nastąpiło niedaleko miejscowości Stefkowa i już kilka minut później, nasz pacjent znajdował się w aanockim szpitalu, gdzie po szczegółowej diagnostyce wdrożono u niego specjalistyczne leczenie.

Nieoficjalnie wiemy, że nasz pacjent czuje się dużo lepiej, a my życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: BPR


15-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Даниил2024-05-16 22:22:52
0 0
Погрузитесь в мир азарта с трансляция крейзи тайм Live! Каждая трансляция принесет вам невероятные эмоции и шанс выиграть крупный приз.