REKLAMA

Nowy pojazd zasilił tabor OSP Strachocina! (VIDEO)

POWIAT SANOCKI. Strażacy OSP Strachocina w czwartek (5 stycznia br.) przywitali długo wyczekiwany, nowy pojazd, który będzie służył jednostce.

mBdF8l

Strażacy nie kryją zadowolenia z pojazdu, który zasilił tabor ich jednostki.

Ostanie lata płyną dla naszej jednostki pod kątem poważnych zmian. Praca całego zarządu oraz wszystkich członków OSP Strachocina przynosi efekty zmian pokoleniowych! W najbliższym czasie nasza jednostka przywita długo wyczekiwany nowy, ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Volvo FMX. Chcielibyśmy bardzo podziękować za okazane wsparcie oraz dołożenie wszelkich starań w pozyskaniu tego sprzętu osobom i firmom, bez których nie udałoby się tego dokonać — informowali kilka dni temu strażacy OSP Strachocina.

Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Volvo FMX jest od czwartku (5 stycznia br.) na wyposażeniu jednostki OSP Strachocina. Warto zaznaczyć, że jest to jedyny pojazd na tym podwoziu i w takiej zabudowie wśród taboru podkarpackich jednostek OSP.

 

źródło: OSP Strachocina

11-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.