REKLAMA

JAN KONDRAK. Zapraszamy na koncert!

WOLA MICHOWA / PODKARPACIE. Już w najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia, odbędzie się koncert Jana Kondraka. Zapraszamy do Latarni Wagabundy w Woli Michowej. Start godz. 20:00.

Jan Kondrak to głos. Wielki głos – co do skali i siły pewnie największy pośród głosów bardowskich. Słusznie kojarzony z legendarną piwnicą artystyczną, jaką jest Lubelska Federacja Bardów. Od lat zaliczany do klasyków polskiej piosenki literackiej. Pisze nie tylko dla siebie. Jego teksty i kompozycje wykonuje Marek Dyjak, a śpiewali je też Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski i Piotr Cugowski. Z powodzeniem sięga po klasykę gatunku autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga i Dassina. Przeważnie jest autorem tłumaczeń albo też tłumaczenia sporządzono specjalnie dla niego.

Latarnia Wagabundy jest uważana za jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Bieszczadach. Mieści się w Woli Michowej, a dokładnie między Komańczą a Cisną. Bieszczadzka sceneria, widok na rzekę, pasące się konie, las i góry to tylko kilka atutów tego urokliwego miejsca. Cyklicznie zaprasza na koncerty, spotkania z autorami książek, wydarzenia kulinarne i prawdziwe, łemkowskie biesiady.

Kup bilet:
https://bilety.io/UrT8s

Dołącz do wydarzenia:
https://fb.me/e/1KXazWKEw

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: