REKLAMA

REGION. Zderzenie czterech samochodów! FOTO

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek po południu w miejscowości Twierdza. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Jeden z pojazdów po zderzeniu stanął w ogniu. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

 

Wczoraj po godz. 13, dyżurny strzyżowskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym, jaki miał miejsce w Twierdzy, na drodze wojewódzkiej nr 988. W wyniku zderzenia skody, mercedesa, kii i toyoty, do szpitala trafili kierowca i pasażerka skody.

Wstępnie ustalono, że skoda po uderzeniu w dwa inne auta, zjechała na pas ruchu dla przeciwnego kierunku i czołowo zderzyła się z toyotą. Skoda po uderzeniu zaczęła się palić. Pożar został jednak szybko ugaszony przez przybyły na miejsce zastęp straży pożarnej. Droga w miejscu wypadku była nieprzejezdna przez około trzy godziny. Samochody osobowe były kierowane na objazd przez Przybówkę, Łęki Strzyżowskie, Jazową i Wiśniową.

Kierowcy mercedesa, kii i toyoty byli trzeźwi, od kierującego skodą pobrano krew do badań.

Dalszym wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia będą się zajmować policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

Źródło: KPP


22-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.