REKLAMA

Pali się jeden z zakładów produkcyjnych w Zagórzu (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Zagórzu trwa akcja gaszenia pożaru jednego z zakładów produkcyjnych. Na miejscu jest 6 zastępów straży pożarnej i około 30 ratowników. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Strażacy informują o dużym zadymieniu i promieniowaniu cieplnym. – Próbujemy dotrzeć do źródła pożaru – słyszymy w PSP Sanok.

Pożar powstał najprawdopodobniej przed godziną 7:00. Państwowa Straż Pożarna w Sanoku otrzymała zgłoszenie o godzinie 7:10. Pali się dwukondygnacyjny budynek produkcyjno-magazynowy. Jak dowiadujemy się od strażaków, wytwarzano w nim sztalugi. W środku jest silos z trocinami i to właśnie palące się odpady z obróbki drewna wywołują ogromne zadymienie, dodatkowo znaczne promieniowanie cieplne.

Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej, około 30 ratowników.

Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. Mamy nadzieję, że w środku nikogo nie było. Staramy się dotrzeć do źródła pożaru – informuje st. kpt. Robert Wojciechowski z KP PSP w Sanoku.

Akcja może potrwać jeszcze kilka godzin.

23-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.