REKLAMA

DNI SANOKA: Eksplozja Kolorów, Disco Polo Night, Sound'n'Grace, Elektryczne Gitary, Joe Cocker Project. Zapowiada się gorąco!

Urząd Miasta Sanoka
16-06-2018 / 17-06-2018
Sanok ( Błonie, Sanok )
wstęp wolny

SANOK / PODKARPACIE. Podczas Dni Sanoka organizowanych przez Urząd Miasta w dniach 16-17 czerwca na sanockich Błoniach wystąpią m. in.: Sound'n'Grace, Elektryczne Gitary i Power Play. Zapraszamy!

 

16 czerwca (sobota): - Power Play - Marcus P - Łobuzy - Shantel

17 czerwca (niedziela): - Sound'n'Grace - Elektryczne Gitary - Joe Cocker Project

Podczas dwudniowej imprezy od rana dostępny będzie Lunapark oraz wiele innych atrakcji.

dni sanoka

Między innymi usłyszymy Power Play z przebojem "Lubisz to lubisz" oraz Łobuzy z hitem "Ona czuje we mnie piniądz" wystąpią na sanockich Błoniach podczas pierwszej, koncertowej odsłony Dni Sanoka 2018. Obok nich na scenie pojawią się: MeGustar, którego najbardziej znanym utworem jest "Libacja" oraz Shantel ze swoim "Może ze mną zatańczysz".

Dni Sanoka organizowane przez magistrat zaplanowano na 16 i 17 czerwca. W sobotę, scena na Błoniach należeć będzie do przedstawicieli niezwykle popularnej w ostatnich latach muzyki disco polo.

Największą gwiazdą będzie Power Play, czyli zespół pochodzący z Zamościa, którego największymi hitami są utwory: "Lubisz to lubisz", "Co ma być to będzie" czy "NajPiękne".

Power Play - Lubisz To Lubisz (Official Video Clip) 2016

Youtube.com / formacjapowerplay

Power Play - NajPiękne (Official Video Clip) 2015

Youtube.com / formacjapowerplay

Dla fanów tego rodzaju muzyki, z pewnością nie mniejszą atrakcją będzie występ zespołu Łobuzy, czyli autora piosenki "Ona czuje we mnie piniądz". Dwa lata temu, utwór ten podbił sieć. Aktualnie ma 75 mln wyświetleń.

Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz (Oficjalny Teledysk)

Youtube.com / Łobuzy TV

O jak najlepsze humory publiczności i doskonałą wspólną zabawę będą starali się zadbać MeGustar oraz Shantel.

MeGustar - Libacja (Official Video)

Youtube.com / Zespół MeGustar

ShanteL - Może ze mną zatańczysz (Official Video)

Youtube.com / ShanteL Polska

Ogromna dawka energicznej muzyki disco polo to tylko jedna z koncertowych odsłon tego roku w mieście. 17 czerwca również w trakcie Dni Sanoka zagrają Elektryczne Gitary oraz Sound'n'Grace. Wcześniej, bo już 6 maja, w ramach Koncertu Papieskiego, na Rynku w Sanoku wystąpi Alicja Majewska. Z kolei na zakończenie lata (1 września), w grodzie Grzegorza pojawi się Sylwia Grzeszczak.


 źródło: UM SanokZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ