KATALOG FIRM

DermaDent Klinika Stomatologiczno-Kosmetologiczna / STOMATOLOGIA

13 4649992, kom. 519 108 720
38-500 Sanok, Czerteż 161

Stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, stomatologia dziecięca, Rtg panoramiczne i tomografia CBCT 3D, laser vectus, depilacja laserowa, endermologia, mezoterapia igłowa, botox, REVIDERM.


Opis rozszerzony

  
                  O Nas

Bardzo nam miło powitać Państwa w naszej Klinice.
Lekarz stomatolog Jerzy Pikus, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu im. Piastów Śląskich, z długoletnim stażem i doświadczeniem, zaprasza do gabinetów stomatologicznych i kosmetologicznych zlokalizowanych w Czerteżu 161.
Chcielibyśmy, aby mogli się Państwo poczuć u nas komfortowo i bezpiecznie. Cały nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby każda wizyta była miłym spotkaniem ze znajomym, zaufanym lekarzem lub kosmetyczką, którzy pomogą w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów.

Naszym celem jest posiadanie w ofercie pełnego zakresu usług stomatologicznych i kosmetologicznych, opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych. Oferujemy wszystko to, czym nowoczesna stomatologia i kosmetologia aktualnie dysponuje.

Reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych i kosmetologicznych, oparty na bogatym doświadczeniu i sprawdzonych procedurach medycznych.

Jak do nas trafić?: Dane dla auto mapy GPS: N=49°34'09.35''  E=022°08'42.40''. Wprowadź te współrzędne a na pewno trafisz.

Naszym pacjentom oferujemy duży i bezpieczny parking.

Akceptujemy karty płatnicze
                                           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lokalizacja