KATALOG FIRM

Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL - najbardziej znane i cenione sanatorium w Bieszczadach!

13 469 20 08
38-610 Polańczyk, ul. Zdrojowa 23

Nowoczesny kompleks leczniczo-wypoczynkowy w Polańczyku, na pięknie położonym półwyspie - zwanym Cyplem, głęboko wcinającym się w wody Zalewu Solińskiego. Najczystsze powietrze w Polsce, niezwykle piękne i dziewicze tereny, czysta woda, cisza i spokój przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z nieskażoną przyrodą.


Opis rozszerzony


Nasze sanatorium jest trzykondygnacyjnym budynkiem, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje 1,2,4 osobowe z balkonami, a także 1,2 osobowe w układzie studio z balkonami, w tym pokoje przystosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie nasze pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, wyposażone są w czajniki elektryczne, radioodbiorniki, telewizory, lodówki, telefony. Na terenie ośrodka działa Wi-Fi. Oferujemy bilard, tenisa stołowego, piłkarzyki i biblioteczkę.

W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów, które w znacznym stopniu poprawiają samopoczucie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie kuracjuszy oraz gości. Smaczna, zdrowa i świeża - to główne cechy naszej domowej kuchni. W menu także dania regionalne, charakterystyczne tylko dla danego terenu.W naszej ofercie znajdą Państwo:

- atrakcyjne oferty pobytowe

- turnusy rehabilitacyjne

- zabiegi ambulatoryjne
Nasze sanatorium posiada dobrze wyposażoną bazę zabiegową. Razem z doświadczonymi lekarzami i fizjoterapeutami realizujemy rehabilitację z oparciu o metody lecznicze m.in. PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation – proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu), wskazana w chorobach neurologicznych: stwardnienie rozsiane, udary, Parkinson, także praca na receptorach, tj. skuteczna metoda leczenia bólu.

- kriokomorę
Zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej to nowoczesna forma terapii, polegająca na krótkotrwałym schłodzeniu całego ciała w specjalnej kabinie – kriokomorze, w temperaturze – 150 stopni C.

- przystań wodną
Możliwość wypożyczenia Jachtu VIVA 700, łodzi „Bez-4”, łodzi żaglowej „Omega”, łodzi wiosłowej z silnikiem,  łodzi wiosłowej bez silnika, rowerków wodnych, kajaków, cumowanie jachtówPOBYT w Sanatorium Uzdrowiskowym DEDAL – to regeneracja zdrowia w okresie całego roku. Od aktywnej formy wypoczynku letniego i zimowego, poprzez odpowiednio dobrane zabiegi lecznicze, po relaksujące spacery po pięknych zakątkach uzdrowiska.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
Ul. Zdrojowa 23
38-610 Polańczyk

tel. 13 469 20 08
e-mail: dedal@sanatoriumdedal.pl


Lokalizacja