Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Śmieszek.

Następna "REWELACJA "Niebezpieczny plac zabaw w Zagórzu? SANEPID: „Może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi”

12 postów w tym temacie

Niebezpieczny plac zabaw w Zagórzu? SANEPID: „Może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi” .Teraz już co dziennie ten portal znajduje afery w Zagórzu.

Cieniutki pisze:

Hahaha hahaha kolejna mega afera w Zagórzu.
Biedny ten Zagórz a szczególnie Nowy lepiej nie wychodzić z domu bo na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo.
Podobno bezpiecznie jest jedynie na ul Kruczej bo mieszka tam Zagorski Anioł Stróż.
Pozdrawiam

Tak znowu winny Burmistrz i urzędnicy. Kolejna mega afera.
A gdzie jest Zarząd Osiedla mają na takie rzeczy środki finansowe niech działają. Chodzicie na zebrania osiedlowe tam wylewajcie swoje żale i uwagi. Jakoś na Starym Zagórzu zarząd osiedla nie ma problemu z finansowaniem napraw na placu zabaw.

Mam takie małe pytanko
Ile miesięcznie brał ten portal z kasy gminnej czyli naszych podatków za obsługę medialną

Tomasz Święch:  Proszę pisać do woli  tylko  tak aby wszystko odbywało się w zgodzie z polskim prawem :) Kolejna interwencja tym razem dotycząca placu zabaw została przesłana przez rodziców i dotyczy placu zabaw w Porażu

Pozdrawiam
Tomasz Święch

Za wszystkie informacje które pojawiają się na esanok i pozostałych portalach portal otrzymuje abonament miesięczny 2 tys złotych brutto  od Gminy Zagórz. Nie jest to żadna tajemnicą

kpt. Tomasz na tropie - to ma być Tomasz Święch własciciel portalu esanok.pl . Czy ktoś probuje w ten sposób go ośmieszyć i zdyskredytować?

37 minut temu, Gość anonim napisał:

kpt. Tomasz na tropie - to ma być Tomasz Święch własciciel portalu esanok.pl . Czy ktoś probuje w ten sposób go ośmieszyć i zdyskredytować?

Nikt nikogo nie chce ośmieszać czy zdyskredytować był kpt. Żbik a mnie sie podoba Tomasz, zbieżność imion jest przypadkowa:).Ale żeby nikogo nie urazić zmienię na Borys jak dzisiejszy solenizant:ph34r:

Dziękuje Panie Tomaszu za odpowiedz nie traktowałem tego jako tajemnicy tylko nie znałem tej kwoty a chciałem wiedzieć.

Ponawiam pytanie:

A gdzie jest Zarząd Osiedla mają na takie rzeczy środki finansowe niech działają. Chodzicie na zebrania osiedlowe tam wylewajcie swoje żale i uwagi. Jakoś na Starym Zagórzu zarząd osiedla nie ma problemu z finansowaniem napraw na placu zabaw.

czy ta osoba podająca się za kapitana Pan Tomasz P ?

41 minut temu, Gość mam pewno podejrzenie napisał:

czy ta osoba podająca się za kapitana Pan Tomasz P ?

Pudło !!!:P

trop dalej:D

Gmina Zagórz naprawiła place zabaw, jednak coś nie tak było z nimi ? Nawet piach wymienili ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0