Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Wojtek

Klasztor

6 postów w tym temacie

Witam. Jestem z daleka ale dzis będę w okolicach zagórza, chciałabym zapytać w jakiej odległosci od klasztoru jest parking? Google pokazuje że w bliskiej odległości ale gdzieś wyczytałem że ta droga jest zamknięta dla samochodów.

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Parking jest pod kościołem a trasę od Kościoła do ruin klasztoru trzeba przejść pieszo. Trasa 950 metrów około 12 minut na nogach. 

Budują też parking obok cmentarza ale ten parking to jakiś obłęd przeinwestowany strasznie moim zdaniem. Nie wiadomo dlaczego tak drogo to ktoś zaprojektował i kto coś takiego zaakceptował do realizacji. Widać że nie maja co z kasą robić? 

Jestem zaskoczona działaniem Burmistrza Zagórza! piękny parkin buduje przy cmentarzu. Takich gospodarzy nam trzeba...

To jakaś kompletna bzdura parking przy cmentarzu na Starym Zagórzu - przecież nikt nie bedzie z niego korzystał bo i po co?

To takie marnowanie pieniedzy mieszkańców w Gminy Zagórz przez burmistrza Nowaka i Radę Gminy moim zdaniem 

Nie marnowanie, tylko nie marnowanie. Znając język urzędniczy to jest kolejna inwestycja, inwestycja w wysokie krawężniki i żeby wiadomo kto mógł zarobić, bo kasa unijna przepadnie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0