REKLAMA

1-2 LIPCA: X Bieszczadzki Puchar Głowatki. Zgłoś swój udział!

Już po raz dziesiąty w Zagórzu, w dniach 1-2 lipca br. odbędzie się tytułowa impreza, która z roku na rok gromadzi coraz liczniejsze grono miłośników wędkarstwa.

Tegorocznym, głowatkowym zmaganiom, organizowanym przez Koło Wędkarskie PZW Zagórzu Okręg Krosno towarzyszyć będzie (w dn. 1 lipca) organizowana przez zagórski samorząd konferencja pt. „Wykorzystanie unikatowych, lokalnych zasobów przyrodniczych do rozwoju turystyki zrównoważonej w Bieszczadach”. Konferencję swoimi honorowymi patronatami objęli: Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego, Piotr Uruski – Poseł na Sejm RP, przewodniczący sejmowej podkomisji do spraw turystyki oraz Anna Sowa – Dyrektor Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Rzeszowie.

Szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje na temat zawodów (m.in. program i regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym) dostępne są na stronie internetowej http://glowacica.blogspot.com/

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy potrwają do 12.06.2023 r.

materiały nadesłane

19-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.