REKLAMA

Trwa rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Poszerza się oferta Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych. Od 6 lutego trwa rekrutacja do SMS w Ustrzykach Dolnych Przyszli uczniowie mają w czym wybierać – narciarstwo biegowe, alpejskie, piłka nożna i pływanie ale nie tylko!

W ofercie szkoły pojawiła się nowa specjalizacja cheerleading sportowy! To jedna z młodszych dyscyplin sportu, która bardzo szybko się rozwija i zdobywa coraz większą popularność. O jego widowiskowości świadczą zorganizowane, nierzadko ekstremalnie trudne do wykonania układy, na które składają się elementy gimnastyki, tańca i akrobacji.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego będąca jednym z naszych najważniejszych projektów oświatowych, daje realną szansę rozwoju młodym talentom pod skrzydłami profesjonalistów, promuje kulturę fizyczną i zdrowy tryb życia. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych uczniów są przyszli reprezentanci drużyn narodowych, którzy będą dumnie reprezentować nasz kraj także na międzynarodowych arenach.

Dokumenty rekrutacyjne można składać do 13 lutego 2023 r.
https://www.zssud.ustrzyki-dolne.pl/

źródło: Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

10-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.