REKLAMA

REGION. Okradł odkurzacz na stacji paliw. Rabował drogerie

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 22-latka, podejrzanego o włamania, kradzieże, uszkodzenie mienia i groźby karalne. Mężczyzna usłyszał łącznie 11 zarzutów. Mieszkaniec powiatu sanockiego za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Decyzją sądu, podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Podjęte przez sanockich policjantów czynności doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego m.in. o kradzież sklepową i włamania na terenie Sanoka. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna z sanockich drogerii kradł perfumy. Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 2,5 tys. złotych. 22-latek podejrzany jest także o usiłowanie i włamanie do piwnic na terenie Sanoka. Wtedy jego łupem padł rower o wartości 900 złotych. Mężczyzna włamał się także do odkurzacza na stacji paliw i ukradł pieniądze.

Ponadto mieszkaniec powiatu sanockiego wybił szybę w witrynie jednego z budynków na terenie Sanoka. 22-latek odpowie także za kierowanie gróźb karalnych wobec jednego z członków swojej rodziny.

Do opisanych czynów doszło na przestrzeni marca i kwietnia bieżącego roku. Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał łącznie 11 zarzutów, które dotyczą włamań, kradzieży sklepowych, uszkodzenia mienia i gróźb karalnych. Okazało się ponadto, że mieszkaniec powiatu sanockiego był karany za podobne przestępstwa, dlatego za te czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Podejrzanemu grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek śledczych, poparty przez prokuraturę, decyzją Sądu Rejonowego w Sanoku mężczyzna, został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Dalsze czynności prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

 

źródło: KPP Sanok, zdjęcie podglądowe


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WETLINA, KALNICA. Wilk na placu zabaw. Łania zagryziona obok przedszkola! (VIDEO, DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

Pijalnia Czekolady w Sanoku ma już rok! (WYWIAD, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.