REKLAMA

Ferie po zagórsku – co, gdzie i kiedy?

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE.  Od najbliższego poniedziałku 14 lutego br. na terenie województw: podkarpackiego lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego rozpoczynają się szkolne ferie zimowe. Z myślą o mieszkańcach zagórskiej gminy, jak i turystach korzystających z zimowej przerwy w nauce przygotowano różnorodną i atrakcyjną ofertę.

I tak oto Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia, które będą się odbywały w dniach 14-18 i 21-25 lutego. W programie zajęcia plastyczne, sportowe, kulinarne, filmowe a także warsztaty rękodzieła artystycznego oraz gry i zabawy integracyjne.

FERIE – HARMONOGRAM – pobierz pdf.

Na wybrane zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 013 46 22 189. Forma zajęć będzie dostosowana do obowiązujących wymogów sanitarno-epidemiologicznych.

Swą propozycję na zimowe ferie przygotowało także Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu polecając atrakcje takie, jak: gogle VR, salę kinową, cyfrowe oko, celę zakonnika, ruchome obrazy i inne sale ekspozycyjne. W celu dokonania rezerwacji terminów zwiedzania jak również uzyskania wszelkich dodatkowych informacji można kontaktować się telefonicznie (013 306 73 00) lub mailowo na adres rezerwacje@zagorz.pl


REGULAMIN – pobierz pdf.

OŚWIADCZENIA – pobierz pdf.

materiały nadesłane

10-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie