REKLAMA

Stop segregacji sanitarnej i obowiązkowi szczepień! Wielka manifestacja! (OGLĄDAJ NA ŻYWO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę (15 bm.) na rzeszowskim Rynku odbędzie się wielka manifestacja, w której wezmą udział osoby, które są przeciwne obowiązkowi szczepień, wprowadzaniu segregacji sanitarnej i kolejnym lockdownie.

Transmisja na żywo na stronie www.tvPolska.pl

– Ostatnia prosta i… już nigdy, przenigdy więcej nie wejdziecie do baru, nie zjecie na mieście, nie skorzystacie z komunikacji miejskiej, nie obejrzycie premiery długo wyczekiwanego filmu w kinie, nie wyślecie dzieci na wycieczkę szkolną, a sami nie pójdziecie do pracy bez aktualnej przepustki zdrowotnej. Czy takiej przyszłości chcemy? – czytamy na fanpage Stowarzyszenie Wolne Podkarpacie, fb.

– Co z rzetelną edukacją młodego pokolenia? Po którym lockdownie stracimy miejsce pracy? Który booster uczyni nas wolnymi? Na szali położono naszą godność i prawa, ale teraz ruch należy do nas.


Grafika poglądowa

W Rzeszowie zjawią się politycy, działacze, dziennikarze, lekarze czy muzycy.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli: Grzegorz Braun – poseł na Sejm RP, Jacek Kotula – radny sejmiku wojewódzkiego, Wojciech Sumliński – dziennikarz śledczy, auto książki „Fałszywa pandemia”, Sebastian Pitoń – znany z „góralskiego veta”, Grzegorz Płaczek – fotograf, Agata Osiniak – lekarka podważająca kwestie szczepień dzieci przeciwko COVID-19, Tomasz Wołoszyn – lekarz, który podważa skuteczność szczepionek, Marcin Rola – polski bloger, youtuber i komentator polityczny, Tomasz Wolan – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie. Nie zabraknie elementów muzycznych. Wystąpi raper Maskit. Wydarzenie poprowadzi Karolina Pikuła. 

„Manifestacja Sprzeciwu Wobec Sytuacji Panującej W Kraju” rozpocznie  się w sobotę (15 stycznia) o godzinie 14:00!

Niech wybrzmi głośno ze stolicy Podkarpacia: STOP SEGREGACJI SANITARNEJ – kończą organizatorzy.

Tego samego dnia o godzinie 16:00 w Hotelu Bristol odbędzie się promocja książki Marcina Roli i Wojciecha Sumlińskiego. COVIDOWE obozy koncentracyjne w AUSTRALII! Co myśli Polonia? Strach zamiast logiki? Więcej na tvPolska.pl

14-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.