REKLAMA

PRUSIEK: Martwy mężczyzna znaleziony w potoku

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu 19 czerwca służby interweniowały w Prusieku. Znaleziono martwego mężczyznę w potoku. Prokurator wszczął śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Jak podaje sanocka policja do zdarzenia doszło 19 czerwca w godzinach popołudniowych.

W Prusieku dwie przypadkowe osoby zauważyły, że w potoku leży mężczyzna. Od razu przystąpiły do wyciągnięcia go z wody i próby udzielenia mu pomocy. W tym samym czasie poinformowano służby o zdarzeniu.

Na miejsce przybyli policjanci, strażacy, karetka pogotowia oraz prokurator.

Jak ustaliła policja denat to 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku potwierdza, że 19 czerwca miało miejsce takie zdarzenie. 43-letni mężczyzna poniósł śmierć w wodzie. Decyzją prokuratora 24 czerwca została przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Izabela Jurkowska-Hanus, prokurator rejonowy Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

Jak uzupełnia szefowa sanockiej prokuratury, na ten moment nie ma jeszcze wyników sekcji. Dodaje także, że prokurator wszczął śledztwo w tej sprawie z art. 155 Kodeksu karnego, czyli o nieumyślne spowodowanie śmierci.

foto poglądowe/archiwum esanok.pl

27-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.