REKLAMA

Pożar samochodu! Zatrzaśniętego kierowcę w ostatniej chwili wyciągnięto z pojazdu (FOTO)

BRZOZOWIEC / PODKARPACIE. Dzisiaj (19 bm.) o 5:54 Ochotnicza Straż Pożarna w Czaszynie została zadysponowana do pożaru samochodu osobowego przy drodze wojewódzkiej 892 Zagórz –  Radoszyce PL/SK w miejscowości Czaszyn (przysiółek Brzozowiec) – woj. podkarpackie.

Po dojeździe na miejsce samochód był całkowicie objęty ogniem, dodatkowo płonęło rozlane paliwo. Zabezpieczono teren i podano 2 prądy gaśnicze, jednocześnie udzielając kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu i kierując ruchem. Szybko stłumiono ogień. Po kilku minutach na miejsce przybył ZRM i Państwowa Straż Pożarna z JRG Sanok.

Pomocy potrzebował kierowca samochodu, który podtruł się dymem. Podczas pożaru zatrzasnęły się zamki w samochodzie prawdopodobnie w wyniku zwarcia i poszkodowany nie mógł się wydostać z pojazdu. Na szczęście nadjechała Straż Graniczna i Policja (konwojenci) i w ostatniej chwili wyciągnęli mężczyznę z pojazdu przed przyjazdem straży pożarnej bo mogło się skończyć tragicznie. Podano tlen poszkodowanemu.

Siły i środki: OSP Czaszyn – Star 200, JRG Sanok – Scania, ZRM, Policja, Straż Graniczna.

materiały nadesłane
foto: OSP Czaszyn


19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.