REKLAMA

UDOSTĘPNIJ I GŁOSUJ! Mieszkańcy Zagórza walczą o pieniądze na remont stadionu piłkarskiego

SANOK / PODKARPACIE. Zagórski „Kolejarz” bierze sprawy w swoje ręce i prężnie poszukuje dodatkowych źródeł dofinansowania swojej działalności. Nie tylko swojej, bo gra idzie o znaczącą poprawę warunków trenowania dla młodych piłkarzy z całej gminy Zagórz. Akademia walczy bowiem o 50 tys. zł na ogrodzenie miejskiego stadionu, a także na gruntowną modernizację szatni.

„Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”. To akcja grupy Eurocash, w której bierze udział Akademia Piłkarska „Kolejarz” z Zagórza. Głosy internautów oraz klientów sklepów współpracujących z siecią przełożą się na ranking. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają pieniądze na realizację wyjątkowych społecznych projektów.

Partnerem akcji są portale

esanok1

Wszystkie zgłoszone zadania podzielono na trzy grupy, w zależności od wartości zgłoszonych projektów. I tak, do wygrania jest 89 dotacji do 10 tys. zł, 10 do 50 tys. zł oraz jedna do 100 tys. zł.

Głosowanie trwa od 15 sierpnia i zakończy się 14 października

Głosować można na dwa sposoby. Raz dziennie wchodząc na stronę herosiprzedsiebiorczosci.pl, gdzie można to zrobić bez rejestracji oraz również raz dziennie z paragonem. Tutaj punkty naliczane są w zależności od wartości paragonu: do 15 zł – 5 punktów, powyżej 15 zł – 10 punktów. Głosować z paragonem możesz raz dziennie, na inicjatywy z każdej kategorii finansowej. Jeden paragon możesz wykorzystać tylko raz. Paragon musi pochodzić ze sklepu Przedsiębiorcy, który zgłosił projekt, na który głosujesz. W przypadku opisywanej inicjatywy będą zaliczane paragony ze sklepu GROSZEK przy ul. Piłsudskiego 19 w Zagórzu.

BEZPOŚREDNI LINK DO GŁOSOWANIA NA ZAGÓRZ – KLIKNIJ

Najwięcej projektów zgłoszono w kategorii do 10 tys. zł – aż 239. Wśród zadań do 50 tys. zł zakwalifikowano 129 projektów. Z kolei o dofinansowanie do 100 tys. zł ubiega się 35 podmiotów.

Aktualnie, zagórska inicjatywa ma 4720 głosów i zajmuje 23. miejsce w rankingu inicjatyw do 50 tys. zł (stan na 28.08 – godzina 12:00).

O projekcie i palącej potrzebie modernizacji stadionu Osławy Zagórz mówi prezes Akademii Piłkarskiej „Kolejarz”, a także trener i koordynator grup młodzieżowych również w MKSie Osława, zawodnik tego klubu Piotr Kowalski:

Chodzi nam przede wszystkim o poprawę bezpieczeństwa. Tuż obok stadionu Osławy Zagórz są tory, w lecie często jeżdżą pociągi, a boisko nie jest w żaden sposób ogrodzone. Ze stadionu korzystają dwa kluby oraz pobliska szkoła. Tylko w naszej akademii trenuje łącznie około 150 młodych piłkarzy. Dlatego sprawa jest ważna. Jeśli udałoby się uzyskać 50 tys. zł dofinansowania, przeznaczymy je na ogrodzenie stadionu oraz na remont szatni.

Projekt zatytułowano Modernizacja kompleksu sportowego MKS Osława Zagórz.

„Celem projektu jest polepszenie infrastruktury sportowej Klubu Sportowego MKS Osława Zagórz oraz zwiększenie bezpieczeństwa na obiekcie sportowym. Projekt ma służyć licznej grupie mieszkańców Zagórza oraz okolicznych miejscowości, którzy korzystają z boiska. Stadion wykorzystywany będzie między innymi przez Szkołę Podstawową, przy której obiekt jest położony, jak również przez młodzież oraz dzieci, które na co dzień uczestniczą w zajęciach sportowych organizowanych przez dwa kluby sportowe: MKS Osława Zagórz oraz Akademii Piłkarskiej Kolejarz”. Partnerem jest Miejski Klub Sportowy Osława Zagórz.

Przypomnijmy, że portal Esanok.pl był partnerem niezwykle udanej akcji zbierania głosów dla sanockiego przedszkola nr 2 w konkursie na Podwórko Talentów NIVEA. Dzięki blisko 30 tys. głosów sanoczan i Przyjaciół akcji udało się sięgnąć po nagrodę w postaci nowoczesnego placu zabaw o wartości 230 tys. zł!

ZOBACZ:

SANOCZANIE jesteście wielcy! MAMY PODWÓRKO!

źródło: Red., materiały nadesłane, Lokalni Herosi

28-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.