REKLAMA

XVIII Rykowisko Karpackie w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Rekreacji i Sportu w Zagórzu zapraszaja na XVIII edycję  Rykowiska Karpackiego. Impreza odbędzie się 26 i 28 sierpnia w Zagórzu. 

rykowisko13

W piątek (26 sierpnia) w sali kameralnej w MGOKiS w Zagórzu odbędzie się m.in. otwarcie wystawy kultury łowieckiej, prelekcja Edwarda Marszałka „Ludzie lasu w okresie II wojny światowej” oraz wystąpi Kabaret z Kopydłowa.

W niedzielę (28 sierpnia) na zagórskim „Zakuciu” przewidziano m.in. międzynarodowy konkurs na najsmaczniejszy gulasz oraz wyroby myśliwskie, otwarte Mistrzostwa Zagórza
w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz, Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia a także degustacja gulaszu, dzika oraz innych kulinariów myśliwskich dla zebranej publiczności. Wieczór swoim występem uświetni Reprezentacyjny Zespół Muzyki Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego oraz zespół „Betyari” z Mukaczewa (Zakarpacie).

Szczegółowy program imprezy można znaleźć TUTAJ 

 

17-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.