REKLAMA

„Z językiem angielskim trzeba się trochę zaprzyjaźnić”. Dawid Łega robi to doskonale!

Dawid Łega, uczeń Gimnazjum w Zagórzu, został zwycięzcą „Powiatowego Konkursu na Najlepszego Anglistę” w kategorii klas trzecich organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Sanoku. W kategorii klas pierwszych miejsce 3 zajął nasz, równie zdolny uczeń, Szymon Marszałek, zdobywając 50 punktów.

Dawid zdystansował przeciwników potwierdzając swój wysoki poziom znajomości języka angielskiego.  Nie jest to jedyny jego sukces. W tym roku został on również Laureatem Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz laureatem Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUS, w którym zdobył komplet punktów. Również w konkursie dla szkół gimnazjalnych zorganizowanym przez ZS nr 3 w Sanoku zdobył 1 miejsce.

To wielki sukces, zważywszy na fakt, że Dawid nigdy nie korzystał z tak popularnych dziś „korków”,  a jedynie z oferty zajęć dodatkowych w szkole. Dawid jest bardzo zdystansowany do swoich sukcesów i woli dyskusje nt. japońskich filmów animowanych, które były pierwszym krokiem do jego kolejnej pasji związanej z kulturą i językiem japońskim. Wciąż powtarza, że ma dużo wolnego czasu a z językiem angielskim „trzeba się trochę zaprzyjaźnić.”

Dawidowi i Szymonowi życzymy  spełnienia marzeń i gratulujemy wspaniałych sukcesów! Opiekunem uczniów jest J. Hryszko.

zdj. Dawidmateriały nadesłane

12-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.