REKLAMA

Ukrywał się przed Policją na strychu

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj w Zagórzu spowodował kolizję drogową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, kim był kierujący i udali się do jego miejsca zamieszkania. Sprawca ukrywał się przed funkcjonariuszami na strychu.

Zgłoszenie otrzymane wczoraj kwadrans po godz. 15. dotyczyło kolizji drogowej jaka miała miejsce w Zagórzu na ul. Fabrycznej. Zawiadamiający poinformował, że jadąc samochodem volvo zwolnił przed przejściem dla pieszych. Jadący tuż za nim kierujący audi najechał na tył jego samochodu, po czym oddalił sie z miejsca zdarzenia. Policjanci w toku czynności ustalili kto kierował samochodem audi i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny.  Na miejscu zastano kobietę, która stwierdziła, że jej wnuk posiada zgodne z opisem auto i przed chwilą wrocił do domu.

Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji, którym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Na pytanie dlaczego ukrywał się na strychu odpowiedział, że bał się konsekwencji. Po zbadaniu okazało się, że jest mężczyzna jest nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Dodatkowo pobrano mu krew do badań.

Sprawą zajmie się sąd. Tam zapadnie decyzja co do kary dla 31-latka.

 

KPP Sanok
Fire Red 5s,
Fire Red 5 For Sale,
Jordan Fire Red 5,

09-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: