REKLAMA

Policjanci odnaleźli zagubionego grzybiarza

MOSZCZANIEC / GMINA KOMAŃCZA. Mężczyzna w trakcie zbierania grzybów zgubił się w lesie. Z pomocą przybyli mu policjanci, którzy odnaleźli zagubionego. Na szczęście był cały i zdrowy.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed godz. 13, w miejscowości Moszczaniec. 79-letni mieszkaniec Rzeszowa zawiadomił Policję, że zgubił się w lesie podczas zbierania grzybów i nie wie gdzie ma dalej iść. Na miejsce przybyli policjanci z posterunku w Komańczy oraz policjant mieszkający na terenie gminy Komańcza, na co dzień pracujący w komendzie Policji w Krośnie. Funkcjonariusze kontaktowali się telefonicznie ze zgłaszającym.

Przeczesując las policjanci przeszli kilka kilometrów aż znaleźli mężczyznę. Był zmęczony, ale ogólnie czuł się dobrze. Policjanci udzielili mu pomocy, a następnie przyprowadzili do radiowozu. Całe szczęście ta sytuacja zakończyła się dobrze, a duży wpływ na jej przebieg miał telefon komórkowy, dzięki któremu możliwy był kontakt z zawiadamiającym.

Policja apeluje, aby być rozważnym podczas grzybobrania. Nie należy chodzić do lasu w pojedynkę. Należy ocenić realnie swoje możliwości i czas, jaki mamy zamiar spędzić w lesie. Pamiętajmy, że jeśli nie znamy terenu, nie oddalajmy się zbyt daleko od miejsca, z którego wyruszyliśmy. Bardzo ważne, aby zabrać ze sobą telefon komórkowy i w przypadku zgubienia się natychmiast zgłosić ten fakt Policji.

KPP Sanok
Air Jordan Breds 11,
Air Jordan Breds,
Jordan Breds For Sale,

18-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: