REKLAMA

Okradł mężczyznę, który go podwiózł

SANOK/ZAGÓRZ. Dostawca towaru został okradziony przez pasażera, którego wiózł do Zagórza. Złodziej wykorzystując czerwone światło na sygnalizatorze, wysiadł z samochodu zabierając saszetkę z pieniędzmi. Policjanci zatrzymali mężczyznę i odzyskali część skradzionych pieniędzy.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że wczoraj około godz. 15.30 dostawca towaru został zaczepiony przez mężczyznę stojącego w okolicy sklepu w miejscowości Liszna. Mężczyzna prosił go o przysługę. Chciał jechać do Zagórza.

Będąc już w Zagórzu, po zatrzymaniu samochodu przed sygnalizatorem, pasażer nagle wysiadł i zabrał z auta saszetkę z pieniędzmi, w której było ponad 2700 zł. Dostawca wrócił do sklepu i wspólnie ze sprzedawczynią ustalili dane złodzieja. Następnie o zaistniałej sytuacji powiadomiono Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali złodzieja, którym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna posiadał przy sobie niecałe 2 tys. zł. Rozpytany oświadczył, że pozostałe pieniądze już wydał. 25-latek został przebadany na alkomacie. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień. Za popełnione przestępstwo będzie się tłumaczył przed sądem.

KPP Sanok
Gamma Blue 11s For Sale,
Gamma Blue 11,
Black Gamma Blue 11s,

20-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: